Kalite kontrol

SINOKOCRANES, “İleri düzey kullanıcılar için yüksek seviye vinçler sağlamak” amacıyla, güvenilir ve istikrarlı bir kalite arayışı içinde Avrupa vinç teknolojisi üzerine kurulmuştur. Sıkı, kapsamlı kalite kontrol sistemi, vinç ürünlerimizin her birinin kullanıcılarımız için güvenli, işlevsel, zarif ve memnun olmasını sağlar.
Profesyonel ve zengin deneyimli denetim ve test ekibimiz var. Her vincimizin kalite kontrol mühendislerimiz tarafından kontrol edildiğini garanti ediyoruz.

image001(001).jpg

Ultrasonik Kalınlık Dedektörü

Çelik Tespiti
Varıştan sonraki tüm çelikler malzeme, ebat, kalınlık açısından kontrol edilir. Ultrasonik kalınlıkta kalınlık tespiti. Malzeme raporu denetim ekibi tarafından hazırlanacaktır. QC grubu vasıfsız bulunursa, çelik depoya koyamaz. Teftiş mühendisi tarafından doğrudan satınalma departmanına verilen ihbar bildirimi.

image003(001).jpg


image005(001).jpg

Manyetik Arıza Dedektörü

Kaynak Muayene
Tüm ek panel kaynak dikişi, web plaka fileto kaynağı kesinlikle çizimlere ve Avrupa Vinç Proses Standardı'na göredir. RT / MT / UT / PT tahribatsız muayene kullanın ve ilgili muayene raporunu verin. Kalifiye olmayan parçaları ölçün ve işaretleyin ve hiçbir şüphenin geçmesine izin vermeyin.

image007(001).jpg


image009(001).jpg

Leeb Sertlik Test Cihazı

Tekerlek sertliği, pürüzlülük testi
Tüm tekerlekler ve şaft işleme parçaları sertlik, pürüzlülük, boyutlar vb. İçin sıkı denetime ihtiyaç duyar. Her parçanın tasarım spesifikasyonlarına uygun olduğundan emin olun.

image011(001).jpg


image013(001).jpg

Boya Film Kalınlığı Ölçer

Boya filmi kalınlığı tespiti
Vincimizin boya düşmemesi veya renk solması olmaması için gelişmiş yüzey işleme işlemi ve Epoksi çinko bakımından zengin kaplamalar. Anahtar, sıkı denetim ve kalite kontrolümüzdür.

image015(001).jpg


image017(001).jpg

Seviye göstergesi

Kurulum öncesi Muayene
Üretim sürecinde her parçanın kalite kontrolüne sahip olmamıza rağmen, teslimattan önce her vincin ön kurulum incelemesini yapıyoruz. Vinç, kontrol sürecine ve tasarım parametrelerine göre önceden monte edilecek ve ölçülecektir. Kilit kontrol parçaları açıklık, uzunluk, kiriş sapması vs.

image019(001).jpg


Üçüncü Parti Denetimi
SINOKOCRANES, yalnızca tam bir süreç denetimi ve teslimat muayenesi yapmakla kalmaz, aynı zamanda kritik bileşenler için fabrika, yetkilendiren kuruluşu üçüncü taraf incelemesi yapmaya davet eder ve her bir bileşenin tasarım gereksinimlerine ulaşmasını sağlar.
Ayrıca fabrika, SGS, TUV veya BV uluslararası teftiş teşkilatı tarafından kullanıcının ihtiyacına göre üçüncü taraf teftişini yapabilir.

image027(001).jpg

image021(001).jpg

image023(001).jpg


image025(001).jpg

Saha incelemesi
SINOKOCRANES, zengin vinç kurulum tecrübesi olan profesyonel bir montaj ekibine sahiptir. Farklı atölyeler ve çelik yapılar için farklı olgun kurulum önerisi. Kurulumdan önce, saha mühendisimiz, pürüzsüz ve başarılı vinç kurulumunu sağlamak için H-kiriş yüksekliği, atölye yüksekliği, açıklık, montaj doğruluğu gibi atölyeleri kontrol edecek ve ölçecektir.

image033(001).jpg

image029.jpg

image031.jpg
Toplam İstasyon Lazer Mesafe Bulucu