QC Model çelik fabrikası çelik Meltshop manyetik vinç seyahat yükü

QC Model çelik fabrikası çelik Meltshop manyetik vinç seyahat yükü

Genel gider seyahat manyetik vinç kaldırılabilir manyetik yığın, özellikle kapalı veya açık Metalurji fabrikasında sabit etkileşimler ve daha ağır yerleştirme ve alan manyetik siyah metal ürünleri ve malzemeleri arasında (sözgelimi külçe, çelik, pik demir çelik) makine fabrikası ambar da çelik, hurda demir, hurda, demir ve diğer malzemeleri taşımak için kullanılır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kısa bir giriş çelik fabrikası çelik MeltshopManyetik vinç seyahat yükü

 

Genel gider seyahat manyetik vinç Kaldırma kapasitesi maksimum: 32 (t) oran yük kapasitesi: 32 (t) Maksimum kaldırma yüksekliği: 18 (m) süresi: 31.5 (m) elektromanyetik köprü altında çıkarılabilir manyetik parça ile özellikle kapalı Metalurji fabrikasında vinç veya daha ağır işleme arasında sabit Kavşakları arasındaki boşluk açın ve manyetik siyah metal ürünler ve Makine Fabrikası (örneğin çelik ingot, çelik, pik demir) malzeme taşıma, ambarı da çelik, hurda demir, hurda taşımak için kullanılan, demir ve diğer malzemeler.

 QC Type Scrap Metal Lifting Electromagnet Overhead Crane.jpg


Kaldırma makineleri elektromanyetik köprü vinçler ağır (A6) çalışma sistemi, dahil vinç kendi ağırlık vardır. Makine oluşur kutusu şeklindeki Köprüsü, sepeti işlem mekanizması, Araba, Elektrik donatımı, elektromanyetik disk beş bölümden oluşur, açık hava ne zaman yağmur ekipman ile tüm kurumları kontrol odasında manipüle edilir. Kaldırma donanımları temel yapısı elektromanyetik köprü vinç, Vinç köprü vinç aynıdır. (Elektromanyetik enayi olarak da bilinir) bir DC kaldırma mıknatıs manyetik özelliklere sahip manyetik metal kaldırma için kanca bağlı olduğu fark eder ve ürünleri. Genellikle elektrik jeneratörü kule köprü aracılığıyla veya sürücünün Oda SCR DC içinde yüklü kutusu AC güç DC güç haline olacak ve daha sonra özel bir kablo makara küçük çerçeve li için DC güç kaynağı esnek kablo ile gönderilir fting elektromıknatıs

 scrap magnet.jpg

Çelik fabrikası hakkında teknik notlar Meltshop manyetik vinç seyahat giderlerini çelik

 

1.       Kontrol odasının içine giriş puan almak için geliyor: ucunu, yan içine, üst girdi.

2.       Elektromanyetik disk kullanımı, kanca vidalı kilit ile vidalı, rotasyon izin vermez.

3.       Mıknatıs vinç kaldırma ağırlığı kendi kendine kilo da dahil olmak üzere.

4.       Toplam kaldırma ağırlık vincin ağırlığı disk ve aksesuarları içerir.

 

Magnet crane.jpg

Hot Tags: seyahat manyetik vinç, manyetik vinç, çelik fabrikası manyetik vinç, çelik meltshop manyetik vinç yükü

Sorgulama

You Might Also Like