Tek Kiriş Avrupa Havai Vinçler

Tek Kiriş Avrupa Havai Vinçler

Koşul: Yeni
Tip:Tek KirişLi Vinç
Açıklık: 30 M'ye kadar
Çapraz Hız: 0~20 M/Dk (VVVF)
İşçi Sınıfı: A5-A6
Kökeni:Henan, Çin
Kontrol Yolu:Kolye Basma Düğmesi/Kablosuz Uzaktan Kumanda
Uygulama:Fabrika,Atölye,Eşya Tersanesi İnşaatı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Avrupa vinçler gelişmiş birhavai vinçbağımsız olarak ve piyasa talebi doğrultusunda geliştirilmiştir. Avrupa FEM standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş olan bu tür vinç, geleneksel vinç tabanında da geliştirilmiştir. Yapıya göre,tek kiriş li vinçlerVeçift kirişli havai vinçler, Kaldırma mekanizmasına göre,elektrikli kaldırma tipi havai vinçlerVevinç arabası tipi havai vinçler. Avrupa vinçler malzeme kullanımı için mükemmel bir sistem elde sağlamak için çeşitli tasarımlar ve yapılandırmalar mevcuttur.

European-Single-Girder-Overhead-Cranes

Tek Kiriş Avrupa Havai Vinç Avantajları

Makul Maliyet

Enerji tasarrufu ve düşük enerji tüketimi.Avrupa Havai Vinç ulaşım sistemleri, elektrik sistemleri ve diğer sistemlerde önde gelen teknolojiyi benimser. İster iş performansı ister enerji tüketimi açısından olsun, geleneksel köprü vinçlere kıyasla büyük ölçüde iyileşmiştir.

Düşük işletme ve bakım maliyetleri, aynı zamanda bakım gerektirmeyen vinç havai vinç,yüksek kaliteli, yüksek performanslı parçaların seçimi, bakım iş yükü azalır;

Gelişmiş Tasarım

Hafif Kendinden daha hafif, Küçük Alan İşgali ve bitkiyi darbeden korurken bitki alanının etkin kullanımı;

Yüksek Performans

Düşük hızda ağır yük ve yüksek hızda hafif yük ile çalışan değişken frekanslı teknolojiyi kullanın, kapsamlı anti-sway teknolojisi, kaldırma öğeleri yüksek hassasiyetli konumlandırma elde edebilirsiniz;

Güvenlik ve Güvenilir

Vinç güvenli ve güvenilir çalışmasını sağlamak için limit koruma ve aşırı yük koruması gibi bir dizi koruma önlemi vardır.

Biz kendi havai vinç fabrikası, 11 yıllık iş deneyimi ve yurtiçi lojistik ile dostça işbirliği, ürünlerin kalitesini garanti ederken, bu ürünlerin kalitesini garanti ederken, kısa bir süre içinde müşterilerimize havai vinç ürünleri sağlayabilir eski fabrika fiyatıek maliyet olmadan, toplu olarak özelleştirmek, bizim fiyatlar olacakdaha olumlu.

single-girder-EUR-crane.jpg

Model NO:CXTD

Koşul: Yeni

Tip:Tek KirişLi Vinç

Açıklık: 30 M'ye kadar

Çapraz Hız: 0~20 M/Dk (VVVF)

İşçi Sınıfı: A5-A6

Seçiminiz için özelleştirilmiş tek kirişLi Avrupa havai vinçler

5 ton ile 300 ton arasında değişen kapasitelerde havai vinçler sunuyoruz. Bize istediğiniz vinç özelliklerini söyleyebilirsiniz, örneğin nominal yük kapasitesi, açıklık, kaldırma yüksekliği ve kanca kapsamı gibi. Profesyonel ekibimiz sizin için özelleştirilmiş bir satın alma planı geliştirecektir. Tek kiriş Avrupa havai vinçler hakkında daha fazla bilgi için, şimdi online bize ulaşın.

Ambalaj & Teslimattek kiriş Avrupa havai vinçler

201910281200552343456


Hot Tags: Tek Kiriş Avrupa Havai Vinçler, Çin, fabrika, üreticiler, tedarikçiler, Çin'de yapılan

Sorgulama

You Might Also Like