CXSM Çift Kiriş Açık Vinç Elektrikli Havai Vinç Üreticisi

CXSM Çift Kiriş Açık Vinç Elektrikli Tepelik Vinç Üreticisi I. Kısa Giriş CXSM Avrupa Çift Hişnül Açık Vinç Elektrikli Havai Vinç Bu seri vinç ithalat yapılandırma, yeni malzeme ve teknoloji istihdam ederek yapılan vinç yeni tip ve hafif özelliklere sahiptir,...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

CXSM Çift Kiriş Açık Vinç Elektrikli Havai Vinç Üreticisi

double girder gantry crane.jpg

I. CXSM Avrupa Çift Kiriş Açık Vinç Elektrikli Havai Vinç Kısa Giriş
Bu seri vinç, ithalat konfigürasyonu, yeni malzeme ve teknoloji ile yapılan yeni vinç türüdür ve hafif, genelleme, enerji tasarrufu ve çevre koruma, bakım gerektirmeyen ve yüksek teknoloji içeriği özelliklerine sahiptir.
Delik vinç ana çift ana kirişler, iki uç kirişler, tramvay, elektrik parçaları oluşur.


II. Çift Kiriş Açık Vinç Elektrikli Tepelik Vinç Vinç Özellikleri

1. Ana Kiriş yapısı

1) Ana kiriş kullanımı önyargı-ray kutusu tipi yapısı, optimize tasarım ve hafif kendinden ağırlık ile.
2) Ana kirişin kaynağı çalışma platformu nda yapılmalıdır. Ana kirişin bozulmasını önlemek için firmamız, sertleştirilmiş ve web plakası ile üst kapak kapağının eklem kenarı arasındaki dikey sapma derecesinin H/200'den fazla olmamasını ve ayrıca web plakasının kısmi dalgasını verimli bir şekilde azaltmasını sağlayan ulusal patenti kazanan hidrolik şekillendirmeli U şeklindeki ana kiriş montaj makinesini benimsemiştir.
3) Ana kiriş yönünde vinç sürücü tarafında Düzen onarım geçit.
2. Son kirişler
1) Son kiriş malzemesi Q345B çelik kullanır.
2) Uç kiriş dikdörtgen çelik boru veya çelik plaka kaynak tarafından yapılır, bitmiş son kiriş bir kez boyut doğruluğu ve uygunluk toleransı sağlamak için sayısal kontrol makinesi üzerinde işlenmiş konumlandırılmış olsun.
3) Her uç kiriş çift tekerlekli çift tekerlekli ile tekerlekler ile birlikte verilir, tampon ve anti raydan koruma cihazı.
3. Ana kiriş ve uç kirişlerin intigonu
Ana kirişi, yüksek mukavemetli cıvatalardan, vinç hassasiyeti ve düzgün çalışmasını sağlayan cıvatalar ile cıvatalar ile son kiriş ile bağlayın.
4. Vinç ve tramvayın iletken çerçevesi
İletken çerçeve modüler tasarım kullanır ve U-şekilli cıvata, bağlantı plaka ve dikdörtgen borular oluşur, uzunluk ve yükseklik keyfi yanı sıra kolay kurulum düzenlenebilir.


III. Avrupa Çift Kirişli Köprü Vinç Elektrik Koruma
Ana izolasyon anahtarı, acil kopukluk anahtarı, kısa devre için koruma, basınç kaybı, sıfır pozisyon, uyarma kaybı, akım ve aşırı hız, güvenlik anlayışını yeterince uygulayan komple ekipmanlara sahiptir.


Hot Tags: cxsm çift kiriş açık vinç elektrikli havai vinç üreticisi, Çin, fabrika, üreticiler, tedarikçiler, Çin'de yapılan

Sorgulama

You Might Also Like