Çin Fabrika Fiyatı CE Yüksek Güvenilirlik Düşük Gürültülü Çift Kirişli Kiriş Satılık 20 Tonluk Gezer Vinç Köprü Vinç

Model YOK : CXTS
Durum: Yeni
Tip : Avrupa Çift Kirişli Vinç
Yük Kapasitesi : 5t - 350t
Kaldırma yüksekliği : 3 ~ 30 m veya özelleştirilmiş
Çapraz Hız : 0 ~ 30 M / Min (VVVF)
İşçi Sınıfı : A5-A8
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

CE yüksek güvenilirlik ve düşük gürültülü çift kirişli kiriş 20 tonluk tavan vinci


CE yüksek güvenilirlik ve düşük gürültülü çift kirişli kirişli 20 tonluk tavan vinci, 5 ton 10 ton 16 ton 32 ton ve benzeri dahil. Farklı gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir. Tasarımı uluslararası standartlara dayanan ileri teknolojiye sahiptir: FEM (Avrupa), DIN (Almanya), ISO (Uluslararası), birçok avantajla donatılmıştır: güçlü sertlik, hafif ölü ağırlık, düşük güç, olağanüstü yapı tasarımı vb. .

Double girder 02


CE yüksek güvenilirlik ve düşük gürültülü çift kirişli kiriş 20 tonluk gezer vincin özellikleri

1.Bileşen Ünitesi: Vinç, kiriş, uç arabaları, kaldırma ünitesi ve elektrik kontrolü ile basitçe inşa edilmiştir. Tasarım, minimum bileşen birimleri ve ücretsiz bakım ile maksimum işlev ilkesine dayanmaktadır.

2. Ana Kiriş Birimi: Sert kutu tipi kirişi benimser ve vinçler alt kanatların üzerinde hareket eder. çapraz yaklaşmayı maksimuma çıkaran ve traditiomall H Track tasarımına kıyasla seyir stabilitesini artıran kaplama plakaları.Ayrıca düşük gürültü ve yüksek güvenlik ile tasarlanmıştır. Bu arada vincin çalışma alanını büyük ölçüde artırır.
3. Uç Taşıma Birimi: Standart ve otomatik olarak kaynaklanmış, yüksek mekanik özellikli ve yüksek kalitede dikdörtgen boruyu benimser. Vinç boyutunu büyük ölçüde minimuma indirir ve atölyenin toplam yüksekliğini azaltır, ardından atölye inşaatına yatırımı azaltır. Hız, invertör tarafından kontrol edilir, darbe olmadan sabit bir şekilde hareket eder.

4.Kontrol ünitesi: ana elektrik elemanı, Schneider ve Siemensetc gibi uluslararası tanınmış markaları benimser, bu nedenle iyi performans ile yüksek kalitedir, güvenliği garanti edilir Kontrol yöntemi, sarkıt kontrol, kabin kontrolü ve kablosuz uzaktan kumandadan oluşur ve ayrıca kullanılabilir birlikte.

Detailed 01


CE yüksek güvenilirlik ve düşük gürültülü çift kirişli kiriş 20 tonluk gezer vincin Teknik Verileri

Model numarası

CXTS

Durum

Yeni

Tür

Çift Kirişli Vinç

Yükleme kapasitesi

5t - 350t

Ağırlık kaldırmak

3 ~ 30 m veya özelleştirilmiş

Çapraz Hız

0 ~ 30 M / Dakika (VVVF)

İşçi sınıfı

A5-A8

Menşei

Henan, Çin

Çalışma sıcaklığı

-20 ~ 40 ℃

Kontrol Yolu

Askılı Basma Düğmesi / Kablosuz Uzaktan Kumanda / Kabin

Marka

SINOKO VİNÇLER

Şartname

CE, ISO

HS Kodu

8426112000

Güvenlik aygıtı

Tampon, akım aşırı yük koruması, aşırı yük cihazı, elektrik kesintisi koruması

Uygulama alanı

Fabrika, atölye, depo, elektrik santrali, mantık vb.


CE yüksek güvenilirlik ve düşük gürültülü çift kirişli kiriş 20 tonluk tavan vincinin özelliklerinin paketlenmesi ve nakliyesi

crane packing 04

Hizmetlerimiz:

Kurulum ve çalıştırmada herhangi bir sorunuz varsa, 24 saat içinde cevap vereceğiz.

1. Ürün, ihtiyacınızı karşılayamıyorsa veya kalitesinde herhangi bir sorun varsa, ürün değiştirilebilir veya gerekirse iade edilebilir.

2. İhtiyaç duyduğunuz tasarımı, ürün resimlerini ve diğer teknolojik verileri sunacağız.

3. Belgeler nakliye, operasyon kılavuzu, bağlantı çizimi, paketleme listesi, fatura ve ihtiyacınız olan diğer dosyalar ile birlikte eklenecektir.

TEAM AND SERVICE

Coampany Bilgileri

photobank (1)

Henan Sinoko Vinçler Co. Ltd modern bir üretim kuruluştur. Şirket, Avrupa tarzı vinçlerin en son teknolojisine ve gelişmesine odaklanmaya devam ediyor.Hot Tags: Çin Fabrika Fiyatı CE Yüksek Güvenilirlik Düşük Gürültülü Çift Kirişli Kiriş 20 Tonluk Havai Vinç Köprü Vinç Satılık, Çin, fabrika, üreticiler, tedarikçiler, Çin malı

Sorgulama

You Might Also Like