EOT Vinç için MW 5  Serisi Elektromanyetik Hurda Mıknatısı

EOT Vinç için MW 5 Serisi Elektromanyetik Hurda Mıknatısı

MW 5 EOT Vinç Serisi Elektromanyetik Hurda Mıknatısı 1. Hurda Mıknatıs Uygulamaları: MW 5 Hurdalar Dairesel Mıknatıslı Kaldırma döküm külçelerin, çelik bilyaların ve çelik hurda çeşitlerinin aktarılması için uygundur. 2. Hurda Mıknatıs Özellikleri: 2. 1 Büyük havaya sahip özel bir manyetik devre tasarımı benimser ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları


EOT Vinç için MW 5 Serisi Elektromanyetik Hurda Mıknatısı

Scrap Magnet-01.jpg


1. Hurda Mıknatıs Uygulamaları:

MW 5 Hurdalar Dairesel Mıknatıslı Kaldırma döküm külçe, çelik bilya ve çelik hurdalarının taşınması için uygundur.

2. Hurda Mıknatıs Özellikleri:

2. 1 Birözel manyetik devre tasarımıhangisigeniş hava alanı ve manyetizma yoğunluğu. Alüminyum telden yapılmıştır ve bobin koruma plakası, iyi aşınma direnci ve ısıya dayanıklı performansa sahip haddelenmiş yüksek Mn çelik plakadan yapılmıştır. Ayrıca şu özelliklere sahiptir:hafif,Düşük güç tüketimi,yüksek kaldırma kapasitesiveuzun servis ömrü.

2. 2 Bu serideince yalıtım yapısı. Yalıtım işlemleri vakumla kurutma& Bobinlerin elektriksel ve mekanik performansını geliştiren tutkal dolgusu.Yalıtım derecesi özel C sınıfına ulaşabilir.

2. 3 Genellikle sabit voltaj kontrol modunu benimser. Aşırı uyarma kontrol modunu benimsemek için değiştirilirse kaldırma kapasitesini daha da artırabilir.

2. 4 ilebasit yapı güvenilirliği, her türlü kaldırma ekipmanı ile çalışmak için uygundur.

3. Hurda Mıknatıs seçeneği için üç tip:

3.1Normal sıcaklık tipi(DC-220V TD-60%): normal sıcaklıktaki çelik artıkları kaldırmak için.

3.2Yüksek sıcaklık tipi(DC-220V TD-60%): yüksek sıcaklık çelik hurdalarını kaldırmak veya yüksek sıcaklık ortamında çelik hurdalarını kaldırmak için. Çelik fabrikalarında çelik yapmak için çelik hurdalarını fırına kaldırmak için özel olarak kullanılır. Bu mıknatıs, 650 ° C sıcaklıkta çelik hurdalarını kaldırabilir.

3.3Yüksek frekans tipi(DC-220V TD-75%): yüksek frekanslı kullanımda normal sıcaklıktaki çelik artıkları kaldırmak için. Görev döngüsü% 75 düzeyine kadar olduğundan daha verimli ve sık çalıştırılabilir.

Aşırı uyarma kontrol sistemi (DC 350 / DC 290 V / DC-200V), akımı arttırmak, hızı arttırmak ve daha güçlü uygulamak için bu tür büyük boyutlu mıknatıslar için de mevcuttur kaldırma kapasitesi.

4. Hurda MıknatısıGenel Boyut Çizimi ve Özellikleri

Scrap Magnet Overall Drawing.png

Lifting Magnet.png

5. Hurda Mıknatıs Kurulum desen:

5. 1 Vinçle kullanıldı:

Bu ekipmanın komple seti: MW 5 Hurdalar Dairesel Mıknatıs Kaldırma (vinç için), Doğrultma Kontrol Ekipmanları, Kablo Makarası ve Kablo Konnektörü. Basit ve kurulumu kolaydır. Kurulum videosunu tarafınıza yönlendirmek için gönderebiliriz.

Scrap Magnet  (2).png

Used Scrap Magnet-01.jpg


5. 2 Ekskavatör ile kullanılır:

Bu ekipmanın komple seti: MW 5 Notlar Dairesel Mıknatıslı Kaldırma (ekskavatör için), Kontrol Ekipmanları ve Jeneratör Seti.

Scrap Magnet  (3).png

Scrap Magnet  (1).png

7. Servisimiz

1. 1 4monthswarrantywhenproductsleavethefactory veya 1 2monthswarrantyafterinstallationand

commissioninginadditiontothehumandamagefactors.

2. 2 yearsspare-partsprovidedforbettermaintenance.

3. Professionaltechnicalstaffsprovideinstallation, commissioningandtrainingservices.

4. DeliverywithEnglishusermanual, partsmanual, productcertificationandotherrelevantcertificates.

5. Technicaladvisoryforanytime.

6. Whatspp, hat, wechat availiabe, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.


8. Hakkımızda

Henan Sinoko Vinçler Limited Şirketi, Vinç Sanayi Parkı Changyuan, Xinxiang City, Henan, Çin bulunmaktadır. Dünyanın en büyük sanayi vinç ekipmanı üretim üssüdür. Sinokocrane, Avrupa standart vincini tasarlamak ve imal etmek için en eski şirketlerden biri olan Avrupa standart vinç teknolojisinin başlangıcından itibaren araştırma ve geliştirmeye odaklanmaktadır. Mükemmel ürün kalitesine, birinci sınıf hizmetlere dayanan “Yalın Yönetim, İleri Teknoloji, İnce İmalat” ilkesine bağlı kalarak uzun yılların yüksek verimli çalışması ve yönetimi sayesinde Sinokocrane, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerin güvenini ve lehine kazanır. Satışları yıldan yıla artmaktadır.


Hoşgeldiniz bize katılın.

Hot Tags: mw 5 serisi eot vinç için elektromanyetik hurda mıknatıs, çin, fabrika, üreticiler, tedarikçiler, çin'de yapılan

Sorgulama

You Might Also Like