Tarihimiz

23.jpg

Henan Sinoko Cranes Co., Ltd., kurulduğu tarihten itibaren dünyanın en büyük profesyonel vinç üretimi-Konecrane Group SWF şirketinden biriyle sıkı bir teknik işbirliğine sahip modern bir üretim işletmesidir. Şirket, en son teknolojiye ve Avrupa tarzı vinçlerin geliştirilmesine odaklanmaktadır.


Fabrikamız
Aralarında 180'den fazla mühendis ve teknisyenin bulunduğu 1200'den fazla çalışana sahibiz. Fabrika alanı yaklaşık 280 dönümdür. Kayıtlı sermaye 108.80 milyon RMB ve toplam sermaye 220 milyon RMB'dir. 210'den fazla gelişmiş üretim ve test ekipmanı seti, yüksek kaliteli ürünler yapmamızı sağlıyor.


Bizim ürünümüz
Şirketimizin ana ürünleri: Avrupa Standardı ve Çin standart köprü vinçleri, vinç vinçleri; Konteyner taşıma için raya monte edilmiş vinç; Dökümhane için vinç gibi vinç işlenmesi, erimiş metal ve patlamaya dayanıklı.


Ürün uygulaması
Konecrane'nin tekniğine dayanan ürünlerimiz; ince ebat, hafif, mükemmel ücretsiz bakım performansı, sürekli çalışma verimliliği, gelişmiş konfigürasyon, galvanizli çelik halat, emniyet kaldırma için disk fren, sertleştirilmiş redüktör, PLC kaldırma limit anahtarı vb. Gibi avantajlara sahiptir. Çin vinç sektöründe ürünler. Ürün yelpazeleri şunlardır: Çin standardı ve Avrupa standart havai vinç, portal vinç ve hafif ölçekli vinç ekipmanları. Avrupa tipi vincin ana parçaları Konecrane group-SWF şirketini kullanmaktadır. Yapısal parçalar Konecrane'nin çizim ve teknolojik standardına göre üretilmiştir. Tüm vinç performansı uluslararası ileri seviyeye ulaşır.